Skip to main content

Aktualności

Pranie a koronawirus – WAŻNA INFORMACJA

Szanowni Państwo w związku z rozprzestrzenianiem się epidemii koronawirusa  SARS-Cov-2 w naszym kraju informujemy, że nasze PRALNIE spełniają najwyższe normy bezpieczeństwa pranej bielizny pościelowej i fasonowej. Najskuteczniejszą bronią w walce z koronawirusem jest odpowiednia  higiena.

Zapewniamy pełną barierę higieniczną stosując odpowiednią dezynfekcję termiczno-chemiczną, która pozwala na 100% skuteczność w neutralizowaniu wszelkich wirusów i drobnoustrojów chorobotwórczych, w tym również koronawirusa  SARS-Cov-2.

Świadczymy usługi dezynfekcji i prania maseczek wielokrotnego użytku.  

W tych trudnych dla wszystkich czasach zapraszamy do współpracy, a wszystkim naszym klientom życzymy wytrwałości i pozytywnego nastawienia. Pozdrawiamy !!!

Nowa siedziba biura Magielek

Nowa siedziba biura Magielek

Nowa siedziba biura Magielek !!

 

Teraz znajdziesz nas w Limanowej na ul. Łososińskiej 17a, II piętro

Od stycznia nasze Biuro mieści się pod nowym adresem. Wszystkich zainteresowanych korzystania z naszych usług zapraszamy do biura, mieszczącego się teraz nad Chińskim Centrum w Limanowej na ul. Łososińskiej 17a, II piętro

Odwiedź nas w nowym lokalu lub skontaktuj się z nami:

biuro (Pn-Pt 8:00-16:00) 

tel: 18 337 6090

fax: 18 479 1035

tel kom.691 739856 

mail: biuro@magielek.pl

Biuro Limanowa, ul. Łososińska 17a, II piętro

Nowa usługa wypożyczenia pościeli

Nowa usługa wypożyczenia pościeli

Mamy przyjemność poinformować o wprowadzeniu przez naszą firmę nowej usługi wypożyczania (leasingowania) bielizny pościelowej dla klientów biznesowych. Pozwala to klientowi przerzucić cały ciężar odpowiedzialności za pościele na rzecz pralni.

Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu.

System jakości HACCAP

System jakości HACCAP

Z przyjemnością informujemy, że Pralnia nr 1 posiada już wprowadzony system jakości dla przetwórstwa spożywczego HACCP.

HACCAP – Oznacza system organizacji działania w firmach mających do czynienia z żywnością, służący zapewnieniu bezpieczeństwa zdrowotnego tej żywności. System HACCP jest uznawany za najskuteczniejsze narzędzie pozwalające zagwarantować, że żywność nie ulegnie skażeniu lub zanieczyszczeniu i będzie bezpieczna dla konsumenta.